Sponsorlar

Sponsorlar

En İyi Bisiklet – En Hızlı – En Kaliteli ve En Konforlusu

One-77 ‘den ilham alarak Aston Martin’in yaptığı dünyanın en gelişmiş teknolojik yol bisikleti üretildi. Dizaynı ve Mühendisliği İngiltere’de yapılan bisiklet, üretim ve işçiliği en üst seviyede olan yarış otomobili teknolojisi kullanılmış.
en-suratli-bisikletDünyanın en iyi bisikleti, en kaliteli en hızlı ve konforlu bisiklet markası ve modeli, İngiliz otomobil üreticisinin yaptığı bisiklette araba konforunu aratmayacak birçok özellik bulunuyor İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin, dünyanın en ileri teknolojili bisikletini üretti.

en-hizli-bisiklet

Aston Martin firmasının yaptığı bisiklette araba konforunu aratmayacak birçok özellik bulunuyor.

en-kaliteli-bisiklet

İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin, dünyanın en ileri teknolojili bisikletini üretti.Bisiklet 25 bin sterlinden (yaklaşık 93 bin TL) satılıyor.

en-iyi-bisiklet

Aston Martin One-77, spor otomobil üreticisinin bugüne kadarki en gelişmiş ve en pahalı modeli. Otomobilin satışları başlarken, Aston Martin alıcılara iki tekerlekli sürümünü sunmak için bisiklet üreticisi Factor Bikes ile çalıştı ve ortaya bu bisiklet çıktı.

en-konforlu-bisiklet-markasi

The Sun gazetesinde yer alan habere göre; bisiklette gelişmiş bir yol bilgisayarı ve dokunmatik ekran bulunuyor.

en-iyi-ozellikli-bisiklet

Bilgisayar süratten hava sıcaklığına kadar 100 kadar konuda bilgi veriyor. Alet ayrıca insanın vücut sıcaklığını, nabzını, solunum hızını da ölçüyor. Teknoloji harikası bisiklette Bluetooth da var, akıllı telefonlar ve diğer cihazlarla bilgi paylaşımı mümkün oluyor.
en-iyi-bisiklet-markalari
Bisikletten son derece sınırlı miktarda üretiliyor. Her bir bisiklet birkaç kişinin iki hafta süren çalışmasıyla üretiliyor. Şimdiye kadar sadece 77 bisiklet üretildi.
ingiliz-bisiklet-markasi
93.000 TL  gibi bir bisiklet için astronomik fiyat talep edilmesine rağmen firmaya dünyanın çeşitli yerlerinden siparişler geldi.
dunyanin-en-iyi-bisikleti
Bisikletin Videosu:
YouTube Preview Image

Incoming search terms:

1 Yorum “En İyi Bisiklet – En Hızlı – En Kaliteli ve En Konforlusu”

1 Yorum

  1. ali vural diyor ki:

    kaç km hız yapıyor peki bu bisiklet ?

Yorum Yap