Sponsorlar

Sponsorlar

2013 Yılının En İyi Yol Bisikletleri

Bura SL, Neil Pryde’s Yeni Yol Bisikleti

neilpryde_0
Hongkong firması tarafından üretilen yol bisikleti , 785 gram (donanım) ağırlığında. Bisikletin fiyatı : 3.450 $ Ancak Ultegra Di2 aksamları ile birlikte satın almak isterseniz  5,695 $ a satın alabilirsiniz.

Yarışamı Katılacaksınız?
Alüminyumun Simgesi Jamis

jamis-icon-pro

Birçok marka gibi, Jamis yüksek kaliteli alüminyum çerçeve benzer fiyatlı karbon modelleri-performans açısından daha fazla özellik sunmaktadır.Bisiklet aynı zamanda karbon Xenith Takımı ile bir çatal paylaşır. 1.150 gram ağırlığında.

Tüyden Daha Hafif Fuji Altamira SL

fujialtamirasl

Philadelphia merkezli Fuji hattı en hafif bisiklet, Altamira SL tam SRAM Red grubu ve in-house parçaları üreticisi Oval karbon boru lastikler ile birlikte 13 kg ağırlığında. Bisikletin fiyatı : 6.000 $

Kestrel’s Legend SL Boasts ile Etkileyici Sürüş

kestrel-legend-sl

Legend SL, pürüzsüz ve  verimli sürüş sevilen Oudoor Demo kerkenez-biniciler için Interbike de büyük bir sıçrama yaptı.780 gram ağırlığında.  SRAM Kırmızı, 6100 $; Shimano Ultegra Di2, 4500 $ , mekanik Ultegra, 2700 $ Shimano Dura-Ace mekanik, $ 6300
ile dört derleme seçenekleri mevcut.

Yeni Tasarımı ile Cervélo’s S5

cervelo-s5

Specialized Artık Daha Hızlı !

specialized-roubaix-2013

Yeni S-Works modeli şirketin Tour de France-kanıtlanmış Asfalt aynı SL4 atama taşıyan ve rahat bir sürüş ödün vermeden, bisiklet daha hızlı hale odaklı hale getirildi. SRAM Kırmızı parçaları ile fiyatı : $ 8.000 (S-Works sürüm.)

Bayanlar için Elektronik Vitesli Giant

Avail_Advanced_SL_1_ISP

Giant RideSense entegre sensör teknolojisi ile 2013 için modelleri göz kamaştırıyor. Tüm yeni Mevcut Gelişmiş SL kadrosu Liv / Dev kadro en hafif kadro olduğu açıklanmış. Biz yeni modellerini  Kasım ayında bisiklet raflarındaki yerini görmek için bekliyoruz.

Ridley Markasının Yeni Bayan Bisikleti Rahatlık Odaklı

Ridley-Liz
Tüm gün yapılan geziler için daha konforlu hale getirilern Ridley Liz , bayanların rahatını düşünerek gidon borusunu dahada uzatarak daha dik halde durarak sürüş keyfi yapmaya olanak veriyor. Shimano 105 aksamları ile fiyatı : 2495 $ Ultegra aksamları ile : 3195 $  olarak iki seçeneği bulunmakta.

Uygun Fiyata Kaliteli Yol Bisikleti Focus Cayo

fo13_cayo_evo_2

Her Cayo modeli $ 2,150 ila $ 4,400 arasında bir fiyata farklı aksam seçenekleri ile aynı kadro kullanılarak satışa sunulmaktadır. Cayo Evo modeli Ultegra Di2 aksamları ile birlikte 4300 $ fiyatındadır.

Incoming search terms:

1 Yorum “2013 Yılının En İyi Yol Bisikletleri”

1 Yorum

  1. sepetli vinç diyor ki:

    motorsuz taşıt temiz hava filan ama bu fiyatlara çok iyi bir scooter alınır. Ağırlığı baya bir dikkat çekiyor.

Yorum Yap