Sponsorlar

Sponsorlar

Bisiklet Dünyası 2. Bölümüyle Bisiklet Severlerle Buluşuyor !

Türkiye televizyonlarının ilk ve tek bisiklet aktüel programı “Bisiklet Dünyası”, 2. bölümüyle 1 Haziran 2011 Çarşamba günü 13:30’da TRT Spor’da izleyicileriyle buluşuyor. 47. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun perde arkasından ilginç detaylar, dünyaca ünlü sprinterler Greipel ve Tylar Farrar röportajları, turun arka planında koşuşturan organizasyon kahramanları ve daha fazlası Çarşamba günü “Bisiklet Dünyası” programı ile TRT Spor’da!
SALCANO’nun ana sponsorluğunda gerçekleşen, yapımcılığını ve yönetmenliğini Kağan DALDAL’ın yaptığı ve Melissa PAPEL’ in sunduğu “Bisiklet Dünyası” 01 Haziran Çarşamba günü saat 13:15’te 47. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nun arka planında yaşanan ilginç detaylardan ve özel çekimlerden oluşan ikinci bölümüyle TRT SPOR ekranlarında olacak. Bölümün tekrarı 4 Haziran Cumartesi günü 11:15’te yine TRT Spor’da izlenebilir.

Bisiklet Dünyası” ekibi Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda 24 Nisan’dan – 1 Mayıs’a İstanbul’dan Alanya’ya, 8 etapta 1363 km boyunca yaşananları sizler için izledi. Yarış içinde ve yarışlar sonrasında mekanisyenler ve masörlerden oluşan destek ekiplerinin özverili çalışmaları ve geçen yılki tura imzasını atan ünlü sprinter Adrei Greipel röportajı ile Türk izleyicilerinin gözlük reklamlarından da tanıdığı ünlü bisikletçi Tylar Farrar röportajı bu haftanın öne çıkan konuları. Eurosport, TRT ve yüzlerce ülkenin canlı yayınını gerçekleştiren Belçikalı deneyimli yayın ekibi ile özel röportaj ve yayın aracından özel görüntüler de “Bisiklet Dünyası”nın 2. bölümünde, 1 Haziran 2011 Çarşamba günü saat 13:15’te TRT Spor’da! Tekrarı 4 Haziran Cumartesi günü 11:15’te!

“Bisiklet Dünyası ile ilgili daha fazla için:

bisikletdunyasi@groups.facebook.com

www.bisikletdunyasi.com

www.kulefilm.com

info@bisikletdunyasi.tv

Yorum Yok “Bisiklet Dünyası 2. Bölümüyle Bisiklet Severlerle Buluşuyor !”

Yorum Yap