Sponsorlar

Sponsorlar

Bisiklet Sevdalıları Ekran Başına !

Türkiye televizyonlarının ilk ve tek bisiklet aktüel programı “Bisiklet Dünyası” 25 Mayıs Çarşamba günü TRT Spor’da yayına başlıyor. Bisiklet severleri yarış dünyasından haberler, bisiklet teknolojilerindeki gelişmeler, antrenman ve sağlık bilgileri, bisiklet ve sanatın buluştuğu konular, en gözde gezi rotaları, çarpıcı röportajlar ve daha fazlasıyla buluşturan “Bisiklet Dünyası” 47. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu çekimlerinden oluşan özel bölümü ile yayına başlayacak.Ekranlara yeni bir soluk getirmeyi amaçlayan Türkiye’nin ilk ve tek bisiklet programı “Bisiklet Dünyası” hem bisiklet sporunu yakından takip eden kitleye hem de bu sporla yeni tanışan izleyicilere bisiklet kültürünü A’dan Z’ye her yönüyle tanıtmayı ve en son bisiklet haberlerini ulaştırmayı hedefliyor.


SALCANO’nun ana sponsorluğunda gerçekleşen, yapımcılığını ve yönetmenliğini Kağan DALDAL’ın yaptığı ve Melissa PAPEL’ in sunduğu “Bisiklet Dünyası” 25 Mayıs Çarşamba günü saat 11:15’de 47. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu özel çekimlerinden oluşan ilk bölümüyle TRT SPOR ekranlarında olacak. Bölümün tekrarı 28 Mayıs Cumartesi günü 11:15’te yine TRT Spor’da izlenebilir.


Bisiklet Dünyası” ekibi Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu’nda 24 Nisan’dan – 1 Mayıs’a İstanbul’dan Alanya’ya, 8 etapta 1363 km boyunca yaşananları sizler için izledi.22 profesyonel takımdan 176 bisikletçinin rekor katılımıyla gerçekleşen Tur 2011’in tüm ayrıntıları, İtalyan sprint ustası Alessandro Petacci röportajı, bu yıl ilk kez Tur’da yarışan iki Türk kıta takımı Manisaspor ve Konya Torku Şeker Spor ve daha fazlası 25 Mayıs Çarşamba günü 11:15’de TRT Spor’da.“Bisiklet Dünyası ile ilgili daha fazla için:

bisikletdunyasi@groups.facebook.com

www.bisikletdunyasi.com

www.kulefilm.com

info@bisikletdunyasi.tv

Yorum Yok “Bisiklet Sevdalıları Ekran Başına !”

Yorum Yap