Sponsorlar

Sponsorlar

Bisikletliler Derneği Kadınlar Günü Bisiklet Turu

İstanbul Bisikletliler Derneği’nin düzenlediği Dünya Kadınlar Günü Bisiklet Turu 13 Mart 2011 Saat: 10.00 da Kadıköy Gençlik Merkezinde buluşulacak. Kadıköy’den başlayacak olan bisiklet turu  Kartal’da sona erecek. Etkinliğin saat 13:00 sularında biteceği planlanmakta.

Etkinliği oluşturan dernek yönetimi ” Kadınlar günü etkinliğimizde erkekleri de yanımızda görmek istiyoruz.Hayatın içinde olduğu gibi bisikletlerimizle de arkalarında değil yanlarında, yanyana olduğumuzu göstermek istiyoruz.Bunun için bu turumuza erkekleri de destek için bekliyoruz.” şeklinde açıklamada bulundular.

Bu etkinlikle ilgili sloganları ise ; Bisiklet kadınların özgürlüğü….Haydi özgürlüğe pedal çevirelim…Sadece erkeklerin kullandığı araç olmaktan çıkaralım artık bisikleti…Sokaklar kadın bisikletlilerle dolsun…

Etkinliğin Afişi

Incoming search terms:

2 Yorum “Bisikletliler Derneği Kadınlar Günü Bisiklet Turu”

2 Comments

  1. neşe ergunsü diyor ki:

    Merhabalar emekliyim. 4 – 5 sene oldu bisiklet alalı. Fakat bir türlü bisiklete binemiyorum. Kadıköy’de oturuyorum. Bisiklet kursları nerelerde veriliyor? Bana yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

  2. turkbike diyor ki:

    Merhaba Neşe hanım, Bisiklet kursu için istanbul bisiklet derneği ile iletişime geçerseniz, yardımcı olabileceklerini düşünüyorum.

Yorum Yap