Sponsorlar

Sponsorlar

Salcano 2011 Modellerini Tanıttı

Salcano 2011 bisiklet modelleri tanıtımını Antalya’da yapacak.  Tanıtım öncesinde katalog hazırlıklarını tamamlayan Salcano 2011 yılı modelleri ile göz kamaştırdı.Katalog çekimleri sırasında göze çarpan bazı modeller ;

Salcano’nun 2011 yılı kataloğunun teması Türkiye Şampiyonları. Katalog çekimlerinde Salcano sponsorluğunda yarışan  Türkiye şampiyonları yer aldı.

Bu sporculardan Esra Kürkçü, Bilal Akgül, İsak Ünal ve Nevzat Kıral kamera karşısında idi.


XC 010 “Turkish Champion “

Geçen yıl Bilal Akgül ve diğer Salcano sponsorluğunda yarışan bisikletçilerin kullandığı karbon gövdeli, Sram XX ekipmanlardan oluşan bisiklet bu yıl XC 010 “Turkish Champion” adı ile değiştirilmiş. Turkish Champion olması nedeniyle Beyaz üzeride kırmızı renkler hakim.

Nirvana

Salcano ilk defa bu yıl bir çift amortisörlü modeli serisine katmış . Nirvana modeli bisiklet severlere karbon gövdeli 10 – 10.5 kg arasında olan bir modelin üretimini gerçekleştirmiş. Salcano Nirvana bisiklet modelinin iki farklı rengini sunuyor.


XRC 010

Salcano yol bisikleti sınıfıda bu sene XRC 010 ile oldukça iddalı. Karbon gövdeli bu yol bisikleti Sram Red donanıma sahip.

Incoming search terms:

3 Yorum “Salcano 2011 Modellerini Tanıttı”

3 Comments

  1. Eda KONUK diyor ki:

    Defalarca Genç Bayan Türkiye Şampiyonu oldum ancak bu grup dışında tutuldum anlam vermek zor.

  2. Rezzak kazzak diyor ki:

    anlam vermek zor

  3. Kazzak paşam diyor ki:

    anlam vermek gerçekten zor eda

Yorum Yap