Sponsorlar

Sponsorlar

OPTIBIKE Yüksek Performanslı Elektrikli Bisiklet


Elektrikli bisiklet ve scooter gibi araçlar kısa mesafelerde çok fazla talep görmesine karşın , sınırlayıcı faktörlerden biri hızları oluyor. OPTIBIKE’ ın ürettiği elektrikli bisikleti “High performance electric-human hybrid bicycle” 25-30 mil (40-48 km) ve çok zeki mikroişlemci kontrollü elektronik ve Shimano XT 7 hız Attırıcı vites aralığı ile bu eksikliklerin üstesinden gelmek için tasarlanmış . Bu (60 km Optibike yumuşak pedal çevirme ile 25 mil (40 km / h) ve 35 mil hızla trafikte yol almak  için biraz  pedal yardımı gerekiyor.Yalnız pil ile 20 mil (32 km / h) ‘de hızla yol katetmesi anlamına geliyor).  30 dakika daha uzun bir pil ömrü için  hazırlanmış olan , Optibike en yüksek hızda 46 mil (/ h 75 km) daha fazla  yol katetmesini sağlıyor.

Optibike, ama bu aşamada sadece küçük bir şirket ancak elektrikli bisiklet pazarında  Sözü geçen büyük  bir firma oldu. Şirketin ABD $ 5.500 bisiklet son iki yıldır ünlü Tour De Sol rekabet içersinde iken , dünyanın en büyük Green Transportation Show’unda, egemen olan ve gördüğümüz en umut verici elektrikli bisiklet tasarımıdır. Tour De Sol 16 yıllık tarihinde, ilk kez yapılan elektrikli bisiklet ve hibrid otomobillerle yapılan yarışıta 2006 elektrik bisiklet takımı katıldı. Toyota Prius ve Honda Insight gibi hibrid otomobile karşı yapılan  yarışta Optibike birinci oldu. Optibike’ı kullanan Craig Weakley “Biz bir elektrikli bisikletin bir otomobile alternatif olarak daha verimli olabileceğini göstermek istedik. Ben ve New York’un genelinde yağan yağmura rağmen 4 saatte 103 kilometre bindik buna rağmen sadece 0,15 $ değerinde elektrik tüketildi” dedi.

Optibike firma sahibi , üretim devam ettiğinde, bisiklet üzerinde fiyatlandırma muhtemelen,  hızla düşeceğini , şimdi ise  5500 $ fiyattan satışa sunulmakta olduğunu belirtti. “Biz bisikleti satın almak isteyen kişinin isteğine göre tasarlanmış özel bir bisiklet sunabiliriz. Uzun yolculuk için tasarlanmış süspansiyon, özel tekerlek takımları, özel boya, ve hidrolik frenler gibi şeylerin bu aşamada yapılması kolaydır.” dedi.

Incoming search terms:

Yorum Yok “OPTIBIKE Yüksek Performanslı Elektrikli Bisiklet”

Yorum Yap