Sponsorlar

Sponsorlar

Dokuz Eylül Üniversitesi – Bisiklet Festivali

Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin Genç Girişimcilik dersi kapsamında düzenledikleri Bisiklet Festivali, 10-11 Mayıs tarihleri arasında Tınaztepe Kampüsünde gerçekleştirilecek.Küçük bir sermaye ile Adrenalin adlı yarı sanal bir organizasyon şirketi kuran genç mühendis adayları bu ders ile Dokuz Eylül Üniversitesi’ne bir ilki yaşatmanın yanı sıra güzel bir sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor.
Amaçları okulun burslu öğrencilerine ve maddi durumu iyi olmayan çocuklara yardım etmek olan genç girişimciler,üniversitede bisiklet yarışı düzenlemeye karar vererek işe koyuldular.Yarışa katılmak isteyen öğrenciler küçük bir ücret karşılığında bilet satın alarak bu projeye destek vermiş olacak.Ayrıca bilet alan her öğrenci çekilişe katılmaya hak kazanacak ve üç şanslı öğrenciye bisiklet hediye edilecek.
Etkinlikte yarışmanın yanında farklı aktiviteler de gerçekleştirilecek.İsteyen öğrenciler bisiklet kiralayarak kampüste tur atabilecek ve öncü firmaların sponsor olduğu geniş ürün yelpazesine sahip yiyecek standlarından faydalanabilecek.Çalışmalarına hızla devam eden Genç Girişimcilik dersi öğrencileri bu etkinliğin çok ses getireceğine inanıyor ve “Bir Tur Da Sen At!” sloganıyla tüm üniversiteli gençleri Tınaztepe Kampüsü’ne bekliyor.


Başlangıç Tarihi : 10 Mayıs 2010 Pazartesi, 09:00


Yer : Deu Tınaztepe Kampüsü – Serpen Cafe Yanı Otopark Alanı


İletişim : Özgür ÖZTÜRK


E-mail   : ozgurozturk87@gmail.com – o_ozturk87@hotmail.com


Gsm      : 0.506.217 70 70


2 Yorum “Dokuz Eylül Üniversitesi – Bisiklet Festivali”

2 Comments

  1. mustafa yiğit diyor ki:

    düşünceniz ve etkinliğiniz harika.
    Sürdürülmeside amaç olmalı.Kutlarım hepinizi.

  2. Ömür D. DALAN diyor ki:

    Bir Dokuz Eylül’lü olarak kampüste ulaşımın bisikletler ile yapılması konusunda neler yapabiliriz. Bence bu projeye de soyunalım. Kampüsümüz biraz yokuş da olsa bence herkes için zevkli ve rahat bir deneyim olacaktır.

Yorum Yap