Sponsorlar

Sponsorlar

Smart Trike

Bebekler de bisiklete biner mi ? demeyin. JOKER Mağazaları’nda satılan 6 ay ve üzeri bebekler için özel geliştirilmiş, bol ödüllü Smart Trike Recliner ile büyümesini beklemeden bebeğinize bisiklete binme keyfini yaşatabilirsiniz. Smart Trike Recliner, bebeğe güvenli ve rahat bir sürüş pozisyonu sağlamanın yanında multi-pozisyon ayarlanabilir tutamaçları ile ebeveynlerin bisikleti kolayca yönlendirmesine, freni bırakıldığında ise bebeğin bağımsız olarak sürüş keyfini yaşayarak, eğlenmesine imkan veriyor.

Ayarlanabilir koltuğunun sırt desteğinin arkaya doğru yatırılması sayesinde bebeğiniz uyuduğunda da güvenle kullanabileceğiniz Smart Trike Reclineer’ın çeşitli renklere sahip dayanıklı kılıfı çıkarılarak yıkanabiliyor.
Ebeveynler için kullanışlı ve pratik bir çantası da bulunan Smart Trike Recliner JOKER Mağazaları’nda 349 TL’ye satışa sunuluyor.Smart Trike Recliner, Toy Innovation Awards 2009′da eğlence ve spor kategorisinde birincilik, Right Start Award kapsamında, 0-3 yaş kategorisinde en iyi oyuncak, “Otur ve Sür” kategorisinde ise “Altın Ödül” olmak üzere pek çok ödülün de sahibi.

6 ay ve üzeri bebekler için geliştirilmiş ve bu özel ürüne sahip olmak isteyen anne ve anne adaylarının yapması gereken tek şey; en yakın JOKER Mağazası’na uğramak veya www. joker.com.tr’yi ziyaret etmek.
Anne ve anne adaylarına sunduğu geniş ürün çeşitliliği ile farkını gösteren JOKER Mağazaları, bebeklerin beslenmeden dinlenmeye, seyahatten gezintiye, tuvalet eğitiminden banyo zamanına, sağlık ve bakımından güvenliğine, oyuncaktan giyimine kadar tüm ihtiyaçlarına aynı çatı altında cevap veriyor.


Haberin Videosu
http://www.dailymotion.com/video/xccb7n

Incoming search terms:

1 Yorum “Smart Trike”

1 Yorum

  1. Sinan Tirşo diyor ki:

    Gerçekten harika bir ürün

Yorum Yap