Sponsorlar

Sponsorlar

RealRyder

Dünyaca ünlü Vogue Magazine’in ‘Next Generation of Spin-Yeni Nesil Bisiklet’ olarak yer verdiği RealRyder, spor tutkunlarına yepyeni bir deneyim yaşatıyor. Açık alanda bisiklete biniyor hissi vererek, diğer kondisyon bisikletlerinden farkını ortaya koyan RealRyder, özgür bisiklet olarak da tanımlanıyor. Gerçek bir bisiklet gibi yatıp, dönen ve eğilen ilk kondisyon bisikleti olan RealRyder, fitness dünyasının yeni trendi oldu.DENGEYİ GELİŞTİRİYOR


Herhangi bir kondisyon bisikletinden çok daha rahat olan RealRyder, kişinin üç boyutlu olarak hareket etmesini sağlıyor. RealRyder ile bacaklar, kardiyo, gövde, denge, iç ve temel kas gruplarını hedef alan tam vücut egzersizi yapılabiliyor. Eksiksiz bir fiziksel egzersiz olan RealRyder, omurgadaki gerilimi üç ayrı noktaya dağıtarak travma riskini de ortadan kaldırıyor. Yağ yakımına yönelik mükemmel bir aerobik antrenman yaptıran RealRyder ile zihinsel rahatlama da sağlıyor. Sola ve sağa 45 derece yatıp gerçek bir bisiklet gibi hareket ettiği için tüm temel kas gruplarını çalıştıran RealRyder, kullanıcının dengesini geliştiriyor ve daha çok kalori yakılmasını sağlıyor.
Gerçek bir bisiklet gibi dönüp, yatıp ve eğilen RealRyder, bu özellikleri ile maksimum düzeyde kalori yakılmasını sağlayan ilk kondisyon bisikleti. RealRyder, eklemli bisiklet iskeletiyle kullanıcının üç boyutlu olarak hareket etmesini sağlıyor.Türkiye’de sadece Hillside City Club Etiler’de bulunan RealRyder’da kullanılan patentli CoreBalance teknolojisi, kişinin üç boyutlu olarak hareket etmesini sağlıyor. Açık havada bisiklete binmeye vakit bulamayanlara alternatif olan ve tüm vücudu çalıştıran RealRyder, herhangi bir kondisyon bisikletinden çok daha rahat ve efektif.
Hem kondisyona yeni başlayanlar hem de deneyimli bisiklet eğitmenlerinin katılabildiği RealRyder Cycling dersleri ile bacaklar, cardio, gövde, denge, iç ve temel kas gruplarını hedef alan tam vücut egzersizi yapılabiliyor. Eksiksiz bir fiziksel egzersiz olan RealRyder Cycling, omurgadaki gerilimi üç ayrı noktaya dağıtarak travma riskini de ortadan kaldırıyor.
Yağ yakımına yönelik mükemmel bir aerobik antrenman sağlayan teknik ve biyomekanik özellikleriyle RealRyder ile zihinsel rahatlama sağlayan ve herhangi bir kondisyon bisikletinden çok daha fazla eğlendiren bir dizi yeni fiziksel egzersiz yapılıyor. Sola ve sağa 45 derece yatıp gerçek bir bisiklet gibi hareket ettiği için tüm temel kas gruplarını çalıştıran RealRyder, dinamik hareketliliği sayesinde kullanıcının dengesini geliştiriyor ve daha çok kalori yakılmasını sağlıyor.
Hillside City Club’ın üyelerine sunduğu ayrıcalıklardan biri olan RealRyder Kondisyon Bisikleti, iyi egzersizi maksimum güvenilirlikle sunması ve egzersizi eğlenceli hale getiren yapısı ile beğeni topluyor. RealRyder’ı diğerlerinden ayıran; kontrollü ve gerçekçi bisiklet hareketlerini mümkün kılan çok sağlam bir çelik iskeleti bulunuyor. RealRyder, değişken yoğunluklu, anatomik kesimli selesi ise kullanıcıya denge ve rahatlık sağlıyor. Özel tasarımlı ve ergonomik gidonu, rahatlığı ve dayanıklılığının yanında, eller ve bileklerdeki gerilimi azaltmak için çok çeşitli konumlarda kullanılabilir oluşu, bisiklet üzerinde mükemmel konumun bulunmasına yardımcı oluyor.Haberin Videosu
http://www.dailymotion.com/video/xbsxow

Incoming search terms:

10 Yorum “RealRyder”

10 Comments

 1. osman çöpoğlu diyor ki:

  Özellikle kışın bisiklete binemeyenler için harika bir alet yapmışlar. Tebrikler.

 2. Ertan Elbeyli diyor ki:

  Çok güzel bir kondisyon aleti öyle sanıyorum insana gerçek bisiklete binme duygusu veriyor bu sayede sıkılmadan uzun süre kullanmak mümkün olmakta sanki.
  Doğrusu evime bir tane almak isterim.

 3. senem ülkü diyor ki:

  ücreti nedir bilen varmı

 4. TURKBIKE diyor ki:

  Merhaba Senem Hanım,

  RealRyder’ın yurt dışı satış fiyatı $1995. Türkiye’de şuan için satış noktası yok.

  Selamlar.

 5. senem ülkü diyor ki:

  ilginiz için teşekkür ederim

 6. serdar karadağ diyor ki:

  iyi de satışı olmayan ürünü ne diye tanıtıyorsunuz onu anlamadım.
  aklım bu üründe kaldı.

 7. TURKBIKE diyor ki:

  Serdar bey, Spor salonlarında real ryder dersleri verilmektedir.

 8. Burak diyor ki:

  Real Ryder ı yaklaşık 3 aydır Sports Park da yapıyorum. Çok Memnunum. Temponuza bağlı olarak ortalama 700 Kalori yaktırırken aktif mide karın çalıştırıyor.. .

 9. sefa11501 diyor ki:

  uygun yazılıım ve görüntü ekipmanları ile müthiş oyunlar tasarlanabilir:) nintendo wii den farklı olarak kendi dayanıklılığınız da sanal ortama aynen taşınmış olur:)

 10. €rt@n diyor ki:

  Çok güzel ürün ama çok pahalı.

Yorum Yap