Sponsorlar

Sponsorlar

Catlike Kaskları Yasmin Sports’la Türkiye’de

Dünyanın birçok önemli bisiklet kültürüne sahip olan ülkelerinde distribütörlükleri olan Catlike markasının Türkiye distribütörlüğünü alan yasminsports, mükemmel estetik, tasarım, kalite ve teknolojiden oluşan Catlike dünyasına Türk bisiklet severleri davet ediyor.


Kask ve gözlükler, bir bisikletçinin en önemli güvenlik unsuru olmakla birlikte kullancının stilini ve zevkini yansıtan en önemli aksesuarlardan biridir. Stilinizi Catlike kaskları ile tamamlayın ve içinizdeki şampiyonu ortaya çıkartabilirsiniz. İster bisiklete yeni başlıyorsanız, ister Tour de France veya dünya şampiyonalarında zaman karşı yarışmayı düşünüyorsanız, size uygun bir Catlike Kask mutlaka vardır.


Catlike 12 sene evvel Ispanya’da kuruldu. Kurulduğu günden beri, bisiklet yarışçılarından edinidiği etkin bilgi girişi ve yoğun testler sayesinde, yüksek teknoloji, mükemmel kalite ve tasarımlara sahip bisiklet kask ve gözlüklerini üreterek sektörün en önemli oyuncularından biri haline gelen firma, zangin İspanyol bisiklet tarihinden ve zaferlerden gelen ivme ile şampiyonların ortak tercihi olmaya devam ediyor.

2004 ve 2008 Senelerinin dağ bisikleti Olimpiyat şampiyonu ve 5 kez dünya şampiyonluğu kazanmış dağ bisikletinin efsane sporcusu Julien Absalon, 2008 yol bisikleti Olimpiyat şampiyonu Samuel Sanchez, 2008 Tour de France altın madalya sahibi Carlos Sastre, 2009 Tour de France yeşil mayo sahibi, Cervelo Test Team, Euskatel Euskadi takımları ve daha binlerce profesyonel sporcunun ortak tercihleri bir markayı sorarsanız, Catlike Kask ve gözlükleri olacağını göreceksiniz.Yorum Yok “Catlike Kaskları Yasmin Sports’la Türkiye’de”

Yorum Yap