Sponsorlar

Sponsorlar

Iğdırlı Öğrenciler Bisikleti Sevdi

Iğdır Endüstri Meslek Lisesinde okuyan 600 öğrencinin 250′si, okula bisikletle gidip geliyor. Okul yönetimi tarafından bu yüzden okulda bisiklet park alanı oluşturuldu.Halfeli Caddesi’nde bulunan Endüstri Meslek Lisesinin Müdür Başyardımcısı Cafer Alagöz,  yaptığı açıklamada, bisikletli öğrencilerin sayısının artması üzerine, karışıklığı önlemek için okulun bahçesine özel bisiklet park yeri oluşturduklarını söyledi.

Okulun şehir merkezine 4 kilometre uzaklıkta olduğunu ifade eden Alagöz, ”Öğrencilerimiz bu nedenle bisiklet kullanarak ulaşımlarını sağlıyor. Biz de onlara bu konuda gereken desteği sağlamaya çalıştık” dedi.
Haberin Videosu
http://www.dailymotion.com/video/xbl3dp

Incoming search terms:

1 Yorum “Iğdırlı Öğrenciler Bisikleti Sevdi”

1 Yorum

 1. İsmail Demiray diyor ki:

  Sevindim bu haberi okuyunca. Ben de 49 yaşında iyi bir bisiklet kullanıcısıyım. Türkiye’nin birçok yerini(Karadeniz sahil şeridi, Edirne’den Bodruma’a kadar, Doğu Anadolu’da Van gölünün etrafını ve Trakya’nın tamamını) bisikletimle gezdim, gördüm.
  Sevdim ülkemi, insanlarımı. Iğdır’lı genç bisikletli dostlarıma bir öneri;
  Sporcular özellikle bisikletli olanları gezdiği için DOĞA AŞIĞI OLURLAR.
  Iğdır’ı görmedim ama görenlerden, o topraklarda yaşayanlardan biliyorum ki bir doğa cenneti Iğdır. Sahip çıkın doğanıza. Elinizdekilerin değerini bilin. Ve Doğanıza zarar verecek olan çalışmalara karşı çıkın.
  Saygılarımla. İsmail Demiray. Edirne.

Yorum Yap