Sponsorlar

Sponsorlar

2010 Marin Bikes Mount Vision 5.8

Australian Mountain Bikes Magazine, 2010 Marin Mount Vision 5.8 modelini test etti ve bisiklete övgüler yağdırdı.Mount Vision 5.8, 120 mm ön ve arka amortisör mesafesine sahip tam amortisörlü Cross Country / All Mountain serisinin başarılı bir modeli. Mount Vision serisi, 2007 ve 2008 senelerinde ard arda iki sene Ingiliz What Mountain Bike dergisi tarafından yılın dağ bisikleti ödülüne layık görülmüş bir Marin Bikes California modeli.Bisikletin mükemmel kalitedeki kadrosunun yanı sıra kalbinde Formula 1 mühendisi Jon Whyte tarafından tasarlanmış olan Quad amortisör sistemi yer almakta.
Australian Mountain Bikes Magazine, Mount Vision’un titizlikle üretilmiş olan kaliteli kadrosunu, detaylı boya ve grafiklerini, bisiklete uygun seçilmiş olan üst düzey komponentlerini ve herşeyden önemlisi sürüş kalitesini övmekte ve modeli her açıdan  mükemmel olarak nitelendirmektedir.

Mount Vision, 2010 senesinin başlarında Türkiye’deki Marin Bikes bayilerinde yerini almaya başlayacaktır. Mount Vision modeline daha önce sahip olmak isteyen sporseverler ön sipariş için yasminsports ile temasa geçebilirler.

Yorum Yok “2010 Marin Bikes Mount Vision 5.8”

Yorum Yap