Sponsorlar

Sponsorlar

Bisikletli Martı Timleri Göreve Başladı

İzmir Emniyet Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan martı  timleri göreve başladı.İzmir Emniyet Müdürü Ercüment Yılmaz, alınan 64 araç ve 25 bisikletin hizmete girmesi nedeniyle Atatürk Stadı bahçesinde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, kentte başarıyla görev yapan huzur timlerinin sayısını artırdıklarını ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında sivil uyuşturucu timleri de oluşturduklarını bildirdi.
Yeni oluşturulan timlerin sokak satıcılarına yönelik çalışma yapacağını ifade eden Yılmaz, polisin asayiş olaylarıyla ilgili mücadelesinin de artarak süreceğini kaydetti.Yılmaz, yeni alınan 64 hizmet aracı ve 25 bisikletle emniyet teşkilatının daha da güçlendiğini, vatandaşların hak ve özgürlüklerini korumak için polisin hukuk kuralları içinde çalıştığını söyledi.
İzmir Valisi Cahit Kıraç ise uyuşturucu timlerinin ve yeni hizmet araçlarının göreve başlaması ile İzmir emniyetinin daha iyi çalışma yapacağını belirtti.
Polisin, İzmirlilerin huzur içinde yaşaması için elinden geleni yaptığını dile getiren Kıraç, ”Binlerce yıllık tarihe ve birikime sahip İzmir, Türkiye’nin en huzurlu kentlerinden biri haline geldi. Bizim en büyük gücümüz tankımız topumuz değil, insan sevgisidir. Her şey insan için” dedi.
Asayiş ekiplerinin suçluları yakalamasının canlandırıldığı gösterinin ardından Vali Kıraç, Emniyet Müdürü Yılmaz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Sırrı Aydoğan ve İZTO Meclis Başkanı Necip Kalkan 64 araç ve 25 bisikletin hizmete girmesi nedeniyle kurdele kesti.


Video

http://www.dailymotion.com/video/xa885s

Yorum Yok “Bisikletli Martı Timleri Göreve Başladı”

Yorum Yap