Sponsorlar

Sponsorlar

BackPack Bike

Gün geçtikçe tasarım ve teknoloji daha da içiçe geçerek hayatımızı kolaylaştırmak için özel araçlar ortaya çıkartıyor. Sırt çantası şeklinde tasarlanmış bisiklet de bunlardan biri.Trafik sorununun bir problemden eziyete dönüşmeye başlamasıyla ulaşım sorunu için çözüm arayışları da hız kazandı. Toplu taşıma araçlarına binmek istemeyenler motorsiklet, bisiklet gibi iki tekerlekli taşıma araçlarına yöneliyor. Bisiklet kullanımının en keyifli yanlarından biri gerektiğinde vapur gibi toplu taşıma vasıtalarını da kullanabilmeniz ama en büyük sorununuz da park ve güvenlik.Chang Ting Jen’in tasarladığı Backpack Bcycle birçok sorunu aynı anda çözerek belki de günümüzün popüler vasıtalarından biri olmaya aday. Kullanmadığınızda katlanıp sırt çantasına dönüştürebildiğiniz ve sırtınızda taşıyabildiğiniz bu bisiklet sadece 5,5kg. Özellikle İstanbul’da yaşayanlar için faydalarını düşünebiliyor musunuz ?
Bisikletle Kadıköy’e gelip, çanta olarak sırtınıza alıp vapurla karşıya geçip, inince tekrar bisikletle Taksim’e geçip, yine çanta olarak yüklenip metroyla Levent’e gitmek hiç de fena fikir değil.

Incoming search terms:

3 Yorum “BackPack Bike”

3 Comments

 1. Selim Kardem diyor ki:

  çok güzel tasarım,seri üretime geçerse kesin alırım

 2. ZAKİR SAÇLI diyor ki:

  BU BİSİKLETTEN BİR TANE ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL ULAŞACAĞIMI BİLMİYORUM YARDIMCI OLUNABİLİRSE MEMNUN OLURUM AYRICA HAFİF OLAN BİR BİSİKLETTE DÜŞÜNEBİLİRİM
  TEŞEKKÜRLER

 3. TURKBIKE diyor ki:

  Selamlar,

  Bu ve benzeri bisikletleri şu an için ülkemizde temin etme şansımız yok.Yurt dışından getirme şansınız var ise http://www.hammacher.com/ sitesinden size uygun modelleri incelemenizi tavsiye ederim.

  Diğer bisiklet modelleri ve aklınızdaki soruların cevapları için lütfen sitemizin forum bölümünü ziyaret ediniz. http://www.turkbike.com/forum/

  Hoşçakalın.

Yorum Yap