Sponsorlar

Sponsorlar

Gaziemir Rotary Kulübü Geleneksel Bisiklet Şenliği

5.  Geleneksel Korfez Turu Bisiklet Şenliği,Gaziemir Rotary Kulübünün, toplumda sağlıklı yaşam ve çevre bilincini geliştirmek, bisiklet sporuna dikkati çekmek amacıyla organize ettigi şenlik, “Çevremiz ve Sağlığımız için Pedal Çevirelim” slogani  ile Bostanlı – Üçkuyular Vapur İskeleleri arasındaki parkurda, 26 Nisan Pazar günü gerçekleştirilecektir.


Bu sene 5 ncisi yapılacak olan Gaziemir Rotary Kulübü  Geleneksel Bisiklet Şenliği etkinliği Pazar günü gerçekleştirilecek. “Çevremiz ve Sağlığımız İçin Pedal Çevirelim” sloganı ile haklımızı bisiklete binmeye davet eden şenlikte çeşitli hediyeler dağıtılacak.
Şehir içinde bisiklet kullanımının yaygınlaştırılması, otomobilsiz kent görünümü, bisikleti sevdirmek, çevremiz ve sağlığımız adına tüm bisiklet dostlarını etkinliğe bekliyoruz. Lütfen, etrafınızdaki bisiklet dostlarına bu bisiklet şenliğini iletmenizi ve katılımlarını sağlamanızı rica ediyorum.
26 Nisan Pazar, Gaziemir Rotary Bisiklet Turu


Parkur   :
Bostanlı İskele-Karşıyaka-Alaybey-Altınyol-Alsancak-Konak-Üçkuyular


Toplanma Saati  : 09:30


Toplanma Yeri : Bostanlı Vapur İskelesi


Bostanlı iskelesinde buluşan bisikletseverler kayıt yaptırıp tişörtlerini aldıktan sonra yola çıkıyorlar. Karşıyaka sahil, Alaybey, Altınyol güzergahı izlenerek Alsancak Cumhuriyet meydanına ulaşılacak. Burada verilecek molanın ardından bisiklet kafilesi Üçkuyular Vapur iskelesine doğru pedal çevirecek. Üçkuyular’da yapılacak ödül töreni ve kutlamalar ile bisiklet şenliği tamamlanacak.Yorum Yok “Gaziemir Rotary Kulübü Geleneksel Bisiklet Şenliği”

Yorum Yap