Sponsorlar

Sponsorlar

45.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Koordinasyon Toplantısı

Gençlik ve Spor İzmir İl Müdürlüğü Toplantı salonunda Vali Yardımcısı Nevzat Ergün ve İl Müdürü Sabri Sadıklar’ın başkanlığında yapılan toplantıda, turun 2. etabında alınacak önlemler ele alındı.


Ergün, Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacak organizasyona çok önem verdiklerini belirterek, ”23 ülkeden 163 sporcunun katılacağı ve 123 ülkede naklen yayınlanacak organizasyon konusunda bu toplantıda her konu görüşülecek. Tüm kurumların gerekli özeni ve hassasiyeti göstereceğine inanıyorum” diye konuştu.
İzmir etabını en iyi şekilde gerçekleştireceklerini kaydeden Sadıklar, toplantının aksaklıkların giderilmesi için yapıldığını belirterek, şunları kaydetti:


”Organizasyonun İzmir’e yakışır bir şekilde gerçekleştirilmesi için kurum temsilcilerimiz ile gerekli konuları görüşmek üzere toplandık. 45. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu’nun Konak Meydanı’nda gerçekleştirilecek olan İzmir etabı başlangıcında halk oyunları, bale gösterileri, belediye bandosu konseri gibi faaliyetler olacak, tüm İzmir halkını bu organizasyona davet ediyorum.”
13 Nisan saat 14.00′de Konak Meydanı’nda startı verilecek İzmir-Kuşadası etabında sporcular 132,5 kilometre yol kat edecek
1 Yorum “45.Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu Koordinasyon Toplantısı”

1 Yorum

  1. Erdal Orkmen diyor ki:

    İzmir de geçen sene son anda görüp takip etmiştim etabı, bu sene hazırlıklıyım :)

Yorum Yap