Sponsorlar

Sponsorlar

Konya Şeker Spor İspanya da

20-22 Mart tarihleri arasında yapılan kulüpler arası K.A.P Fethiye yarışmalarında başarılı sonuçlar alan Konya Şeker Spor,  1-5 Nisan  tarihleri arasında İspanya’nın Mallorca Adasında düzenlenecek olan Uluslararası Bisiklet Turu’na katılmak için İspanya’ya gitti.


2009 K.A.P Fethiye de aldığı sonuçlar ile ilerisi için güzel sinyaller veren Konya Şeker Sporlu bisikletçiler den dereceye giren  ; Büyük Erkekler 38 km. Tırmanma Yarışı 2.si Bünyamin Özdemir ve 3.sü Eyüp Karagöbek ,Yıldız Erkekler 20 km. Tırmanma yarışın 1.si Ahmet Örken olurken Büyük Erkekler Genel Takım Klasmanın da 3.olarak göz kamaştırdı.
1-5 Nisan 2009 tarihleri arasında İspanya’nın Mallorca Adasında düzenlenecek olan Uluslararası Bisiklet Turu’na katılacak olan Konya Şeker Sporlu bisikletçiler  şu kişiler den oluşuyor ;


1.Miraç KAL

2.Serhat SERT

3.Bünyamin ÖZDEMİR

4.Eyüp KARAGÖBEK7-12 Nisan 2009 tarihleri arasında 20 Ülkenin katılacağı 45. Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu İstanbul’da start alıp Alanyada son bulacak olan bu organizasyona da İspanya’da koşan Konya Şeker Sporlu Bisikletçiler aynı kadroyla katılacak.

1 Yorum “Konya Şeker Spor İspanya da”

1 Yorum

  1. Metin Efe diyor ki:

    Başarılar dilerim sporcularımıza.

Yorum Yap