Sponsorlar

Sponsorlar

Kepez Belediyespor Bisiklet Takımından Hasan Aslan,Kampa Çağrıldı

Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner’in “Türkiye’nin en iyi sporcusu Kepez’den yetişecek” hedefi gerçekleşiyor. Belediye Başkanı Erdal Öner’in tesisleşmeye yaptığı yatırımla, spora ve sporcuya verdiği destekle Kepez Belediyespor, 10 branşta Türk sporuna binlerce sporcu kazandırıyor.


Başkan Öner’in, maddi ve manevi desteğiyle 2008 yılında kurulan Kepez Belediyespor Bisiklet Takımı, Antalya’yı ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil ediyor. Ulusal yarışlarda onlarca madalya kazanan Kepez Belediyespor Bisiklet Takımı, dünyanın en iyi bisikletçilerinin davet edildiği kampa da sporcu gönderdi.
Dünya Bisiklet Birliği (UCİ) İsveç’te düzenlediği kampa, Kepez Belediyespor’dan Hasan Aslan’ı da davet etti. Dünyanın en iyi bisikletçilerinin buluştuğu kampta sporculara eğitim veriliyor.
Kepez Belediye Spor Kulübü 1995 yılında kuruldu. Futbol ve Tekvando branşları ile  başlayan kulüb, ilerleyen dönem içerisinde Basketbol ve Bowling branşlarında da faaliyet göstermeye başladı.
Uzun yıllar bu branşlarda sporcu yetiştiren kulüb, Erdal Öner’in başkan seçildikten sonra  tesis ve sporcu açısından büyük gelişme sağladı. Bu süreç içerisinde  Boks, Karate Tai chi, Güreş, Tenis, Bisiklet branşlarının eklenmesiyle  10 spor dalın da  hizmet vermeye başladı.
Kepez Belediye Spor Kulübü büyüme projesi çerçevesinde kısa bir süre içerisinde bir spor kompleksi inşa etti. Spor Kompleksi haftanın yedi günü spor yapmak isteyen herkese kapılarını açtı. Her branşta yaş ve cinsiyet farkı gözetmeden minik, yıldız, genç, büyük, Bay ve Bayan takımları oluşturuldu.  Başarılı sporcuların maddi ve manevi ihtiyaçları da kulüp tarafından karşılanmaktadır.

1 Yorum “Kepez Belediyespor Bisiklet Takımından Hasan Aslan,Kampa Çağrıldı”

1 Yorum

  1. Uğur Yıldırım diyor ki:

    Büyük başkan Erdal Öner sayesinde bu günleride gördük,teşekkürler başkanım.

Yorum Yap