Sponsorlar

Sponsorlar

Milli Takım Hazırlık Kampı Başladı

Türkiye Bisiklet Federasyonu 2009 yılı faaliyet programının ilk hazırlık kampı Alanya’da başladı. Daha önce hiç bir dönemde olmadığı kadar çok kategoride ve sayıda sporcuyu bir araya getiren faaliyet tüm sporcular ve antrenörler tarafından memnuniyetle karşılandı.

Bölge itibari ile güzel iklim koşulları ve uygun antrenman yollarının fazla olması nedeniyle üst düzeyde verimlilik beklenen kamp 29 Ocak da sona erecek.

Kampa katılan sporcu ve antrenörler ise şu şekilde:

Elit A

Antrenör: Suat TORGAY
Mekanisyen: Fatih AYDIN ADANA
Masör: Cenk UZUNCA ADANA

1. Nevzat KIRAL Kocaeli Brisaspor
2. Kemal KÜÇÜKBAY Kocaeli Brisaspor
3. Mert MUTLU Kocaeli Brisaspor
4. Behçet USTA Kocaeli Brisaspor
5. Orhan ŞAHİN Kocaeli Brisaspor
6. Nazım BAKIRCI Kocaeli Brisaspor
7. Uğur MARMARA Kocaeli Brisaspor
8. Mustafa SAYAR Kocaeli Brisaspor
9. İsmail AKSOY Antalya Kepez Bel. Spor Klb.
10.Hasan ASLAN Antalya Gençlikspor

Elit B

Antrenör: Ahmet ÇİFTÇİ
Masör: Cenk UZUNCA

1.Muhammet E. KARAGÖBEK Konya Şekerspor
2.Miraç KAL Konya Şekerspor
3.Serhat SERT Konya Şekerspor
4.Selçuk TÜRKÇETİN Konya Şekerspor
5.Bünyamin ÖZDEMİR Konya Şekerspor
6.Ahmet AKDİLEK Konya Şekerspor
7.Fatih HARMANCI Konya Şekerspor
8.Hasan Serkan TOP Konya Şekerspor
9.Recep ÜNALAN Antalya Gençlikspor
10.Yusuf EZİRGAN Antalya Gençlikspor
11.Gökhan HASTA Kocaeli Brisaspor
12.Secattin DAZKIRLI Konya Selçuklu Bld.

BÜYÜK BAYANLAR

1. Özge TINAZ Sivas Gençlikspor
2. Senem GÜLER Kocaeli Brisaspor
3. Zeynep ÖZCAN Kocaeli Brisaspor
4. Merve TAYFUN Kocaeli Brisaspor
5. Banu FURUNCU Kocaeli Brisaspor
6. Esra KÜRKÇÜ Kocaeli Brisaspor
7. Tuba KARAASLAN Kocaeli Brisaspor
8. Semra YETİŞ Alanya Gold City
9. Zeynep ÖZCAN Balıkesir Gençlikspor
10. Meral ÖZKAZANLI Balıkesir Gençlikspor
11. Merve KÖPRÜLÜ Balıkesir Gençlikspor
12. Saniye SEZER Sakarya Telekom
13. Mehtap DEMİRCİOĞLU Sakarya Telekom
14. Nurdan ESEN Sakarya Telekom

Antrenör
Gürcan ATILMAZ Balıkesir
Mekanisyen
Sabri BAYİZİT Bursa

GENÇ BAYANLAR

1.Duygu ÇOKAL Balıkesir Gençlikspor
2.Seda ÖZCAN Balıkesir Gençlikspor
3.Gül ÇELEBİ Kocaeli Gençlikspor
4.Kübra TOSUN Kocaeli Gençlikspor
5.Bikem ÖZDEMİR Kocaeli Gençlikspor
6.Sevda Sevinç CİN Sivas Ferdi
7.Meriç ŞEKER Eskişehir Gençlik
8.Merve DEMİRCİOĞLU Sakarya Telekom
9.Mehtap NERKİS Tekirdağ Gençlikspor

Antrenör
Gürcan ATILMAZ
Mekanisyen
Sabri BAYİZİT

GENÇ ERKEKLER

1.Ali Rıza TANRIVERDİ Kocaeli Brisaspor
2.Bekir Baki AKIRŞEN Konya İl Özel İdare
3.Adil KORKUT Kocaeli Brisaspor
4.A. Osman USTA Kocaeli Brisaspor
5.Mustafa GENCAY Antalya Gençlikspor
6.Egemen ERÇEVİK Tekirdağ Belediyespor
7.Muhammet ÇEVİKER Kocaeli Brisaspor
8.Mustafa ÇARŞI Konya İl Özel İdare
9.Mevlüt ERKAN Konya Selçuklu Bld.
10.S.Alparslan KOÇAY Ankara Başkent
11.Mehmet DURAN Konya İl Özel İdare
12.Orhan BADEMCİ Konya Selçuklu Bld.
13.Rasim REİS Trabzon Gençlikspor
14.Timur TAŞCAN Antalya Kepez Bld.

ANTRENÖRLER
Cenk TUFAN Çanakkale
Mutlu ERÇEVİK Tekirdağ

MEKANİSYEN Halil EMRE Ankara
MASÖR Mutlu ERÇEVİK Tekirdağ

YILDIZ ERKEKLER

1.Ahmet ÖRKEN Çumra Çatalhöyük Bld.
2.Emre UÇAR Konya İl Özel İdare
3.İlhan ÇELİK Konya Medaşspor
4.Uğur TIRAŞ Antalya Kepez Belediye
5.E. Batuhan Arslan Antalya Kepez Belediye
6.Fatih KELEŞ Konya Selçuklu Bel
7.Kağan Çimen Konya Selçuklu Bel
8.Batuhan KOSAY Balıkesir Gençlikspor
9.Salih YERLİ Bolu Gençlik Merkezi
10.Berkay AKTAŞ Sakarya Polis Gücü
11.Ferit Şamlı Trabzon Gençlikspor
12.Murat ATALAY Konya Medaşspor
13.Hüseyin SARIOĞLU Konya İl Özel İdare
14.Gökhan ULUKAYA Konya Medaşspor
15.Yusufcan Başaran Çanakkale Gençlikspor
16.Burak GÜL Kocaeli Gençlikspor
17.Vahit SAYGIN Konya Selçuklu Bel
18.Ekrem ÖRÜCÜ Sakarya Gençlik Merkezi
19.Ayhan GÜNGÖR Çumra Çatalhöyük Bld.
20.Ömer Faruk AKYÜZ Konya Gençlikspor

ANTRENÖRLER
Gürcan ATILMAZ Balıkesir
Fatih ÖZKAN Bolu

Yorum Yok “Milli Takım Hazırlık Kampı Başladı”

Yorum Yap